Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Profesjonalna obsługa
  • Szybka realizacja zamówień
  • Szyfrowane dane i transakcje - SSL
  • Opineo.pl - Wiarygodne opinie

przelewy elektroniczne

Opinie o Meblopol24.pl na Opineo.pl

Kleje topliwe

Kleje topliwe, zwane inaczej Hotmelt, to grupa klejów, które aktywują się pod wpływem podwyższonej (gorącej) temperatury. Wśród klejów topliwych dostępne są kleje HM na bazie EVA, PO i PUR. Są to kleje powszechnie stosowane w przemyśle meblowym do oklejania wąskiej krawędzi w elementach meblowych z wykorzystaniem wszystkich rodzajów obrzeży dostępnych na rynku - włącznie z doklejkami z drewna litego.
Kleje topliwe nadają się do krawędzi typu softforming i prostych, do pracy na nowoczesnych szybkoposuwowych okleiniarkach, jak i do wolnego posuwu. Są szeroko stosowane również do opłaszczowania elementów meblowych. Właściwości klejów topliwych sprawiają, że kleje te bardzo dobrze sprawdzają się w różnych temperaturach pracy - także w krajach o wysokich temperaturach powietrza oraz o podwyższonej wilgotności względnej powietrza.
Kleje topliwe występują w wersji bez wypełniacza i z różną zawartością wypełniacza. Zwyczajowo posiadają kolor naturalny. Wybrane kleje mogą być oferowane także w kolorach białym, brązowym i czarnym.

Klej topliwy Termolite TE-38  6 kg Klej topliwy Termolite TE-38 6 kg
Cena: 127,80 zł / szt.
Klej topliwy Termolite TE-45  8 kg Klej topliwy Termolite TE-45 8 kg
Cena: 117,47 zł / szt.
  • New
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl