Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Profesjonalna obsługa
  • Szybka realizacja zamówień
  • Szyfrowane dane i transakcje - SSL
  • Opineo.pl - Wiarygodne opinie

przelewy elektroniczne

Opinie o Meblopol24.pl na Opineo.pl

Krążek ścierny na rzep

To materiały ścierne mające zastosowanie do obróbki drewna, metalu, szpachli za pomocą elektronarzędzi. Krążek ścierny może być trójkątny lub owalny, występować w formie z otworami odpylającymi lub bez, mieć różne średnice i różne granulacje. Najczęściej stosowanym podłożem jest papier typu E i F, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na zrywanie. Wybór konkretnego krążka ściernego zależy od rodzaju i modelu szlifierki, a także pracy do wykonania. Bardzo ważny jest dobór ziarna ściernego pod kątem właściwości (twardość i ciągliwość), oraz z czego jest wykonane tj. węglik krzemu, elektrokorund.

W sklepie internetowym znajdą się krążki ścierne firmy Klingspor, Kovax, Norton Saint-Gobain, Techem BP. Należą one do wiodących producentów materiałów ściernych do profesjonalnego i półprofesjonalnego zastosowania.
Krążek ścierny na rzep PS 18 EK firmy Klingspor wykonany jest na bazie papieru ściernego typu E, który sprawia że nadaje się on do intensywnego szlifowania. Jest on doskonałym materiałem ściernym do drewna, ma otwarty nasyp i ziarno typu elektrokorund. Występuje w wersji bez i z otworami, przyjmuje średnicę od 125 do 150 mm. Dodatkowo sklep oferuje specjalistyczne krążki z serii Buflex firmy Kovax, które przeznaczone są do szlifowania poprzedzającego polerowanie. Krążki sprzedajemy najczęściej w opakowaniach zbiorczych, a cena widniejąca w przy produkcie jest zwykle ceną za sztukę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl