O firmie

Sklep internetowy www.meblopol24.pl powstał na bazie wieloletnich doświadczeń w handlu profesjonalnymi materiałami do stolarki meblowej. Ideą sklepu jest dostarczanie na rynek polski najwyższej jakości produktów.

Dlaczego warto robić u nas zakupy?

  • doświadczenie - jako firma jesteśmy na rynku od ponad 25 lat
  • wiedza ekspercka - zawsze możesz liczyć na fachową poradę przed i po zakupie
  • szybka wysyłka - 24 h
  • dbałość o klienta - jesteśmy do Waszej dyspozycji
  • program rabatowy dla stałych klientów - dzięki któremu możesz kupować taniej

Z Meblopolem sięgaj po najlepsze!


Sklep internetowy mieści się w siedzibie firmy Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o. w Poznaniu. Zamówienia są realizowane z magazynu centralnego firmy, dzięki czemu gwarantujemy sprawną obsługę zamówień.
Każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny. Najważniejsza jest dla nas dbałość o bezpieczne zapakowanie produktów, terminową realizację zamówienia i dostarczenie na czas.

W ofercie sklepu znajdują się obrzeża produkowane przez znaną firmę Polkemic. Są one dopasowane do płyt takich producentów jak: Kronospan, Kronopol, Pfeiderer i Egger.
Oferujemy bogaty asortyment bejc i lakierów: Sayerlack, Woca, Sopur, Oli-Lacke, Sylac.
Dodatkowo na stronie sklepu znajdują się materiały korekcyjne w postaci kitów i szpachlówek firm: Tikkurila, Dukra i Domos.
Mamy bogatą ofertę materiałów ściernych i narzędzi do obróbki drewna. W tym światowego lidera produkującego narzędzia LEUCO, czy też krajowego FABA.
Posiadamy wyłączność na uznane przez pokolenia stolarzy kleje Rakoll firmy H.B. Fuller. Dystrybuujemy również kleje Pattex, Jowacoll, Meblocoll, Chemolan itp.


Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, w związku z czym mogą Państwo zasięgnąć fachowej porady odnośnie poszukiwanego produktu.

Meblopol jako firma zdobyła szereg prestiżowych nagród – dziękujemy wszystkim naszym Klientom, bez Was nie byłoby to możliwe. Funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat.

Sklep internetowy rozpoczął swoją działalność 12 grudnia 2016 roku.

do góry
{nocache:06983422c8add30534a5dacbcd27d347#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl